Reference

Ocelová konstrukce haly

Stavba konstrukce průmyslové haly ve Chvaleticích

Použité materiály:

TELPUR T330 HS v odstínů RAL3020, TELPUR T330 HS v odstínu RAL7024. Uvedené materiály byly tónovány systémem HOSTEMIX.

Probíhající rekonstrukce Divadla Spirála v areálu Výstaviště Praha

Realizace rekonstrukce Divadla Spirála v Praze Holešovicích

Použité materiály:

exteriér – plášť budovy tvořený fasádou s obkladem z kari sítí – fasáda BARLET AKRYLÁT FASÁDNÍ BARVA, kari sítě – TELKYD S200

interiér – omítky – BARLET AKRYLÁT FASÁDNÍ BARVA, vnitřní ocelové konstrukce + trapézové plechy – TELKYD P110, TELKYD S200, trapézové stropy – TELKYD P110, podlahy TELKYD F200

Realizátor nátěrů – BARMAKOLOR s.r.o.

 

Výrobní linka na výrobu minerální vaty

Aplikace našich průmyslových nátěrových hmot na nové výrobní lince na výrobu minerální vaty. Použité materiály: TELKYD T 370 v odstínech červenohnědý a stříbrný, TELPOX T 300 lesk v odstínu zelený.

Kopule pravoslavného kostela v Černovicích na Ukrajině

Podívejte se na video výsledku aplikace nátěrového systému na kopuli pravoslavného kostela v Černovicích na Ukrajině. Použitý materiál: základ TELCRYL P 100, vrchní vrstva TELPUR S 210:

Vahadla pro důlní dopravník

Aplikace nástřiku vahadel pro důlní dopravník firmy WALBO ENGINEERING – 1. vrstva TELPOX P170, 2. vrstva  TELPOX PM 150, 3. vrstva TELPUR T 330 HS v odstínu RAL 5015. Realizátor DENAS COLOR a.s.

Povrchová úprava důlního kolového nakladače DNK 10 FERRIT UGMK

Povrchová úprava 30ti tunového důlního nakladače DNK 10 FERRIT UGMK z produkce frýdecko-místecké společnosti FERRIT, s.r.o. – použitý materiál: základ TELPOX P 170, vrchní nástřik TELPUR S 210. Realizátor: DENAS COLOR a.s.

Renovace těžkých stavebních strojů

Renovace laku stavebních strojů – použitý materiál: základ TELPOX  P 100, vrchní nástřik TELPUR T 300. Realizátor: LEGUÁN POVRCHOVÉ ÚPRAVY s.r.o.

Stojany pod průmyslové pračky

Nástřik stojanů pod průmyslové pračky – použitý materiál: TELPUR S 210 E. Realizátor: DENAS COLOR a.s.

Rekonstrukce hlavního nádraží v Brně

Realizace rekonstrukce II., III. a IV. nástupiště vlakového nádraží v Brně – nátěry litinových sloupů a ocelové konstrukce. Použitě materiály: TELPOX P 170 – základní antikorozní průmyslová dvousložková epoxidová barva, TELPUR S 210 – jednovrstvá průmyslová polyuretanová dvousložková antikorozní barva.

Investor stavby:      Správa železniční dopravní cesty, státní organizace, Praha 1

Zadavatel stavby:    Správa železniční dopravní cesty, státní organizace, oblastní ředitelství Brno

Konstrukce haly

Aplikace nátěrového systému na konstrukci haly – použitý materiál: základní průmyslová antikorozní barva TELKYD P110, vrchní syntetický email TELKYD T 300 v odstínu RAL5010

Posuvné brány

Nástřik posuvných bran – použitý materiál: TELPUR S 210 E. Realizátor: DENAS COLOR a.s.

Násypka k manipulačnímu vozíku

Násypka k manipulačnímu vozíku – aplikace stříkáním – použitý materiál: TELPOX P 170. Realizátor: DENAS COLOR a.s.

Nátěr mostní konstrukce

Na mostní konstrukci přes řeku Moravu na ulici Dolnozahradská v Kroměříži byl použit průmyslový nátěr výrobkem TELKYD S 200 – pololesk. Aplikaci nátěrového systému provedla firma MALCOLOR s.r.o., Kroměříž

Nátěr sběrných kontejnerů na technologický odpad

Sada sběrných kontejnerů pro rakouskou společnost, určených na technologický odpad z výroby s požadavkem na vysokou chemickou odolnost, byla natřena TELPUREM S210 odstín RAL 5010.